Ned, Stu
17 Novi članci

PRVENSTVENA NOGOMETNA UTAKMICA III. HNL-ISTOK NK Slavonija – NK Varteks 3:1

Font

U desetom kolu Treće HNL Istok ekipa NK Slavonije nadmoćnom je igrom pobijedila momčad NK Varteksa iz Varaždina rezultatom 3:1.

Lošom procjenom situacije na terenu i istrčavanjem vratara gostiju Saše Drevena, igrači NK Slavonije poveli su golom Ivana Smojvira u dvadesetoj minuti utakmice, nakon čega mu se ubrzo već nakon tri minute igre, zadavši drugi gol,  pogotkom „pridružio“ suigrač Bruno Boban. Treći gol za Slavoniju postigao je Valentino Podobnik u šezdeset i sedmoj minuti utakmice, a lošoj igri gostiju „doprinos“  je dao i njihov igrač Goran Spasić koji je nakon žutog kartona u trideset i prvoj minuti, zbog dobacivanja sucu Filipu Cindriću iz Nove Gradiške ubrzo dobio i crveni karton te isključenje iz igre. Od igrača NK Slavonije žute su kartone dobili Matej Puntarić u četrdeset i sedmoj minuti i Matija Sokić u devedesetoj minuti susreta. Od gostujućih igrača NK Varteksa žuti je karton dobio i igrač David Sušac u osamdeset i četvrtoj minuti, te Borna Radić u devedesetoj minuti nakon „duela“ sa Sokićem. Jedini pogodak za gostujuću momčad postigao je igrač Yuki Takatoku pred sam kraj, u osamdeset i šestoj minuti utakmice.

TEKST I FOTO: Hrvoje Kusik